Rady & tipy

Katalog prodejců / výrobců plastových oken


jste zde: úvodní » Katalog prodejců / výrobců


A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny

A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny  Náš Tip Okres: Všechny «

Okna plastová, hliníková, dřevěná, špaletová, eurookna a dveře. Výroba, prodej, montáž, servis a výměna plastových oken a dveří. Nabízíme plastová okna a dveře, dřevěné, vchodové a interiérové, zárubně a okenní doplňky. 5, 6 a 8mi komorový profil Schüco, středové těsnění a kování a skryté panty. Okna pro nízkoenergetické a pasivní domy mají izolační dvojskla a trojskla /U=1,1-0,5/. Speciální nabídky pro správce domů, bytová družstva a SVJ. Dotace Zelená úsporám, Panel a revitalizace domů.

detail prodejce

ukázat mapu

www.arokna.cz

Gatos - plastová okna, vrata. brány

Gatos - plastová okna, vrata. brány  Náš Tip Okres: Všechny «

Rodinná firma s tradicí 16 let na trhu. Více než 20.000 spolehlivých zákazníků. V sídle v Hrádku u Rokycan si můžete všechna okna prohlédnout a vyzkoušet. Okna nekupujete každý den, proto Vám opravdu doporučuji navšívit odborníka a vše předem vidět na vlastní oči. V gatosu se o Vás postarají i v budoucnu, záruka na plastová okna je 7 let!

detail prodejce

ukázat mapu

www.gatos.cz

HK okna - plastová okna Touškov

HK okna - plastová okna Touškov Okres: Plzeň-jih «

Proč si vybrat společnost Holz und Kunststoffbaugesellschaft, s.r.o.

  • Dlouholeté zkušenosti
  • Okna z nejkvalitnějších okenních profilů na trhu REHAU
  • Kvalitní kování AUBI
  • Kompletní výroba všech výplní stavebních otvorů včetně rolet, okenic a parapetů

detail prodejce

ukázat mapu

www.hkokna.cz

LD stav, s.r.o.

LD stav, s.r.o. Okres: Plzeň-jih «

Plastová a hliníková okna a vchodové dveře, zateplení a zateplování fasád, kompletní rekonstrukce a sanace panelových domů, fasády a zateplovací systémy. Nabízíme prodej a montáž oken a dveří ve 13 barvách a 7 imitacích dřeva. 6-ti komorový profil.

detail prodejce

ukázat mapu

REDNEX - plastová okna

REDNEX - plastová okna Okres: Klatovy «

Prodáváme a montujeme plastová a dřevěná okna, eurookna, dveře, garážová vrata a brány, vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Demontáž, montáž, zednické začištění včetně cenového návrhu. Držitel certifikátu ISO 9001:2000

detail prodejce

ukázat mapu

HODETA - OKNA, s.r.o. - plastová okna

HODETA - OKNA, s.r.o. - plastová okna Okres: Domažlice «

Okna, dveře, doplňky, Zelená úsporám. Prodej a montáž pro plastová a dřevěná okna (eurookna), plastové dveře (vchodové i interiérové). Nabízíme cenovou nabídku a dopravu zdarma. Prodáváme doplňky jako parapety, rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Velký výběr profilů a odstínů barev. Záruční a pozáruční servis. Jsme zařazeni v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám. Dále nabízíme zateplování rodinných a panelových domů. Prodej a montáž automatických vrat a bran (garážová vrata).

detail prodejce

ukázat mapu

OKNOTHERM, spol. s r.o. - plastová okna

OKNOTHERM, spol. s r.o. - plastová okna Okres: Domažlice «

Výroba, prodej, montáž plastových a hliníkových oken a dveří. Výměny oken do panelových i rodinných domů. Vyrábíme okna z profilu Veka. Záruka i servis po dobu 60 měsíců. Vše včetně parapetů, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu. Zastoupení po celé ČR.

detail prodejce

ukázat mapu

OKNO montáže, s.r.o.

OKNO montáže, s.r.o. Okres: Plzeň-sever «

Dodáváme, montujeme plastová a hliníková okna, eurookna, parapety, dveře, dveřní výplně, rolety, garážová a průmyslová vrata a pohony. Nabízíme zateplovací systémy a revitalizace panelových domů včetně financování. Vše v kvalitě ČSN EN ISO 9001:2001.

detail prodejce

ukázat mapu

Preiswert, s.r.o.

Preiswert, s.r.o. Okres: Klatovy «

Odborný dodavatel plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří předních českých výrobců s dodací z programu Zelená Úsporám. Komplexní služby - návrh, zaměření, montáž, zed. zapravení, parapety, rolety, žaluzie, sítě, sekční garážová vrata, servis.

detail prodejce

ukázat mapu

Shadow line - Klatostav, s.r.o.

Shadow line - Klatostav, s.r.o. Okres: Klatovy «

Dodáváme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, sítě, plastová okna, dveře, garážová vrata včetně pohonů a závor, plovoucí podlahy. Dále vyrábíme a dodáváme hydrauliku, vysokotlaké hadice, tlakovou vzduchotechniku, kompresory. Nabízíme přepravu dřeva.

detail prodejce

ukázat mapu