Rady & tipy

Katalog prodejců / výrobců - Plastová okna Klatovy


jste zde: úvodní » Katalog prodejců / výrobců


A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny

A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny  Náš Tip Okres: Všechny «

Okna plastová, hliníková, dřevěná, špaletová, eurookna a dveře. Výroba, prodej, montáž, servis a výměna plastových oken a dveří. Nabízíme plastová okna a dveře, dřevěné, vchodové a interiérové, zárubně a okenní doplňky. 5, 6 a 8mi komorový profil Schüco, středové těsnění a kování a skryté panty. Okna pro nízkoenergetické a pasivní domy mají izolační dvojskla a trojskla /U=1,1-0,5/. Speciální nabídky pro správce domů, bytová družstva a SVJ. Dotace Zelená úsporám, Panel a revitalizace domů.

detail prodejce

ukázat mapu

www.arokna.cz

Gatos - plastová okna, vrata. brány

Gatos - plastová okna, vrata. brány  Náš Tip Okres: Všechny «

Rodinná firma s tradicí 16 let na trhu. Více než 20.000 spolehlivých zákazníků. V sídle v Hrádku u Rokycan si můžete všechna okna prohlédnout a vyzkoušet. Okna nekupujete každý den, proto Vám opravdu doporučuji navšívit odborníka a vše předem vidět na vlastní oči. V gatosu se o Vás postarají i v budoucnu, záruka na plastová okna je 7 let!

detail prodejce

ukázat mapu

www.gatos.cz

REDNEX - plastová okna

REDNEX - plastová okna Okres: Klatovy «

Prodáváme a montujeme plastová a dřevěná okna, eurookna, dveře, garážová vrata a brány, vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Demontáž, montáž, zednické začištění včetně cenového návrhu. Držitel certifikátu ISO 9001:2000

detail prodejce

ukázat mapu

OKNOTHERM, spol. s r.o. - plastová okna

OKNOTHERM, spol. s r.o. - plastová okna Okres: Klatovy «

Výroba, prodej, montáž plastových a hliníkových oken a dveří. Výměny oken do panelových i rodinných domů. Vyrábíme okna z profilu Veka. Záruka i servis po dobu 60 měsíců. Vše včetně parapetů, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu. Zastoupení po celé ČR.

detail prodejce

ukázat mapu

Preiswert, s.r.o.

Preiswert, s.r.o. Okres: Klatovy «

Odborný dodavatel plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří předních českých výrobců s dodací z programu Zelená Úsporám. Komplexní služby - návrh, zaměření, montáž, zed. zapravení, parapety, rolety, žaluzie, sítě, sekční garážová vrata, servis.

detail prodejce

ukázat mapu

Shadow line - Klatostav, s.r.o.

Shadow line - Klatostav, s.r.o. Okres: Klatovy «

Dodáváme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, sítě, plastová okna, dveře, garážová vrata včetně pohonů a závor, plovoucí podlahy. Dále vyrábíme a dodáváme hydrauliku, vysokotlaké hadice, tlakovou vzduchotechniku, kompresory. Nabízíme přepravu dřeva.

detail prodejce

ukázat mapu

Rednex - prodej oken, dveří a stínící techniky

Rednex - prodej oken, dveří a stínící techniky Okres: Klatovy «

Hledáte pro váš dům či byt spolehlivá okna a dveře? Pak se obraťte na naší firmu Rednex – okna a dveře Klatovy. Zaměřujeme se na jejich prodej, montáž i servis. Podívejte se do naší nabídky, kde nabízíme nová okna a dveře z různých materiálů. V našem e-shopu samozřejmě nechybí ani příslušenství jako parapety, rolety, sítě do oken, žaluzie a mnoho dalšího.

detail prodejce

AB Interiér - okna a dveře Internorm

AB Interiér - okna a dveře Internorm  Náš Tip Okres: Všechny «

Dodáváme plastová okna značky Internorm, která patří mezi renomované značka s desítky let zkušeností. Tím pádem si můžete být jisti, že máte zajištěnu opravdovou kvalitu a cit pro design, který je v dnešní moderní době od zákazníků stále žádanější. Ve vysoké kvalitě si tak u nás vyberte plastová okna, ale také interiérové dveře a další výrobky.

detail prodejce

ukázat mapu

http://www.abinterier.cz/