Rady & tipy

Katalog prodejců / výrobců - Plastová okna Rokycany


jste zde: úvodní » Katalog prodejců / výrobců


A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny

A.R. Okenní technika - Německá kvalita, české ceny  Náš Tip Okres: Všechny «

Okna plastová, hliníková, dřevěná, špaletová, eurookna a dveře. Výroba, prodej, montáž, servis a výměna plastových oken a dveří. Nabízíme plastová okna a dveře, dřevěné, vchodové a interiérové, zárubně a okenní doplňky. 5, 6 a 8mi komorový profil Schüco, středové těsnění a kování a skryté panty. Okna pro nízkoenergetické a pasivní domy mají izolační dvojskla a trojskla /U=1,1-0,5/. Speciální nabídky pro správce domů, bytová družstva a SVJ. Dotace Zelená úsporám, Panel a revitalizace domů.

detail prodejce

ukázat mapu

www.arokna.cz

Gatos - plastová okna, vrata. brány

Gatos - plastová okna, vrata. brány  Náš Tip Okres: Všechny «

Rodinná firma s tradicí 16 let na trhu. Více než 20.000 spolehlivých zákazníků. V sídle v Hrádku u Rokycan si můžete všechna okna prohlédnout a vyzkoušet. Okna nekupujete každý den, proto Vám opravdu doporučuji navšívit odborníka a vše předem vidět na vlastní oči. V gatosu se o Vás postarají i v budoucnu, záruka na plastová okna je 7 let!

detail prodejce

ukázat mapu

www.gatos.cz

AB Interiér - okna a dveře Internorm

AB Interiér - okna a dveře Internorm  Náš Tip Okres: Všechny «

Dodáváme plastová okna značky Internorm, která patří mezi renomované značka s desítky let zkušeností. Tím pádem si můžete být jisti, že máte zajištěnu opravdovou kvalitu a cit pro design, který je v dnešní moderní době od zákazníků stále žádanější. Ve vysoké kvalitě si tak u nás vyberte plastová okna, ale také interiérové dveře a další výrobky.

detail prodejce

ukázat mapu

http://www.abinterier.cz/